ПАЛЕ, 24. марта – Вечерас је у Културном центру у Палама одржана изборна скупштина Општинског одбора Демоса Пале. Делегати су једногласно изабрали чланове Општинског одбора, који су затим изгласали ново руководство.

За предсједника Општинског одбора Демоса Пале изабран је Срђан Бутулија, а функције замјеника и секретара обављаће Бојан Чворо, односно Борис Гојковић.
Новоизабрани предсједник Срђан Бутулија изјавио је да је ово свакако привилегија, али и велика обавеза како би Демос на Палама наставио са добрим резултатима.
“Оно што је сигурно јесте да истим темпом и тимским радом настављамо даље и већ наредне године улазимо спремни у локалне изборе. Настојаћемо да останемо принципијелна странка чији кадрови ће одговорно обављати своје функције, који ће успјешно водити рерсурсе који су им дати на управљање и који ће бити препознатљиви по томе што су увијек доступни нашим суграђанима, да сходно могућностима рјешавају њихове проблеме”, изјавио је Бутулија.